Amaç ve Hedeflerimiz
25 Mart 2022

1-) Önceliğimiz hasta ve yakınlarının beklentilerini karşılayarak, memnuniyeti en üst düzeyde tutmak

2-) Hastaların, tüm çalışanların ve tedarikçilerin kuruma duyduğu güveni sürekli geliştirerek dürüst kaliteli sağlık hizmeti sunmak: Hastanede birim bazında çalışma düzeni ve kalite verimlilik doğrultusunda gerek görülen tüm alt yapı cihaz, donanım eksikliklerini gidermek, çalışanların güvenli ortamda çalışması ve hasta memnuniyetini sağlamak.

3-) Çağdaş yönetim anlayışı ile kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek: Hastanemizde sunulan her türlü sağlık hizmetinin etik ilkelere bağlı olarak hasta ve çalışan memnuniyetini sağlayacak şekilde verilmesini sağlamak. Yeni hastanemizde hizmet birimlerinin eksikliklerini tamamlamak, optimal şartlarda çalışır duruma getirmek. 

4-) Kaynaklarımızı etkin kullanmak: Hastanemizde hizmet sunma şeklimizdeki problemleri çıkararak ve daha etkin çalışma yollarını gösterecek israflardan arındırılmış ve sürekli iyileştirme sağlayacak olan Yalın Hastane sistemini hastanemizde hayata geçirmek.

5-) Çalışanımızı sürekli eğitimle destekleyerek ekip ruhunu geliştirme sürecini etkinleştirmek: Hastane çalışanlarına yönelik hizmet içi eğitim faaliyetlerini düzenlemek, bölüm bazlı eğitim gereksinimlerini belirlemek ve bunların tamamlanmasını sağlamak.

6-) Çalışanın gurur duyduğu güler yüzlü, içten, insana saygılı çalışma ortamı sağlamak: Çalışan memnuniyetini güçlendirerek hasta memnuniyetini en üst seviyeye taşımak.

7-) Çevreye saygılı olmak.

8-) Bölgemizin en saygın ve güvenilir hastanesi olmaktır.