Hastanemize Ataması Yapılan Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Zekeriya KARADUMAN Görevine Başladı
10 Mayıs 2018

Bartın Devlet Hastanesine ataması yapılan, Genel Cerrahi Uzmanı OpDr. Zekeriya KARADUMAN tam zamanlı olarak hasta kabulüne başladı.

1984 Bartın Kurucaşile doğumlu olan Op. Dr Zekeriya KARADUMAN İlk ve orta öğretimi Hisar Piri Reis İlköğretim okulunda, Lise eğitimini Bartın Köksal Toptan Lisesinde tamamlamıştır. 2002 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İngilizce Tıp Bölümüne üniversite eğitimine başlamıştır. 2009 yılında fakülteyi bitirip yine Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde Genel Cerrahi Ana Bilim Dalında Uzmanlık eğitimine devam etmiştir. 2015 yılında asistanlık eğitimimi tamamlayıp Sinop ili Boyabat ilçesinde zorunlu hizmeti görevini yapmıştır. 3 yıla yakın çalıştıktan sonra 2018 yılı Mayıs ayı itibariyle Bartın Devlet Hastanesine Genel Cerrahi Uzmanı olarak atanmış ve göreve başlamıştır. Sağlık Bakanlığımız tarafından atanan yeni hekimimiz ile birlikte Bartın Devlet Hastanemizin Genel Cerrahi Uzman sayısı altıya yükselmiştir

Op. Dr Zekeriya KARADUMAN Memleketine gelmekten ve burada görev yapmaktan dolayı mutluluk duyduğunu, burada bulunacağı süre zarfında hastalarına en iyi hizmeti sunacağını belirtti.